Image placeholder

Natural

Natural bot 2 dil destekli olup size ve sunucunuza kolaylik saglayacaktir.
Information

Prefix: !(ayarlanabilir/customizable)

Votes: 0

Status: OFFLINE

Owners

$avior#6837

Rating

Rating Average:

Reviews:  0

Tags


Links

Website

Report

Report

Natural Natural Natural
  • Botun Komutlarını Görmek İçin !yardım
  • ----------------------------------------------
    İsim Açıklama Kullanım
    bilgi Botun Komutlarını Listeler. !yardım
    sil Belirtilen kadar mesajı siler. !sil
    özel komut sistemi Sunucunuza özel komut ekleyin. !özelkomutekle
    Özel komut sil Eklediğiniz komutu silin. !özelkomutsil
    nuke Kanalı aynı izinler ile tekrar açar. !nuke
    everyone-engel Everyone Engel. !everyone-engel
    Ototag Ototag sistemi. !ototag
    ultrasohbettemizleyici Bot mesajlarını 10 saniye sonra siler. !ultrasohbettemizleyici
    Çekiliş Çekiliş yap. !çekiliş
    Rol Koruma Sunucuda rol silin ise o rolü tekrar açar. !rol-koruma
    Sa-As sa-as sistemini açar. !sa-as
    Reklam Engel Sunucunuzda yapılan reklamları engeller. !reklam-engel
    isatistik Botun Bilgilerini Gösterir. !istatistik
    Site Botun linklerini atar.. !linkler
    Öp Kullanıcıyı öp. !öp
    Espri Espri yapar. !espri
    Kralol Kralol. !kralol
    Düello Kullanıcıyla Düello Atar. !düello
    Kedi Rastgele Kedi Fotoğrafı. !kedi
    Taş Kağıt Makas Taş kağıt makas oyna. !tkm
    Yazı Tura Yazı tura oyna. !yazı-tura
    Aşk Ölçer Ne kadar çok seviyorsun? !aşkölçer
    Emoji Emojilerle yazı yaz. !emojiyazı
    Banner Banner yazı yazar. !banner
    Davet Miktarım Davet sayını gösterir. !davetlerim
    Davet Kanal Davet kanalını ayarlar. !davetkanal
    Davet Kanal Sıfırla Davet Kanalını Sıfırlar. !davetkanalsıfırla
    Davet Ekle Kullanıcıya davet ekle. !davetekle
    Davet Sıfırla Kullanıcının davetlerini siler. !davetsıfırla
    Davet Sil Kullanıcının davetlerini siler. !davetsil
    Davet Stokla Davetlerini stoklar. !davetstokla
    Davet Davet oluşturur. !davetoluştur
    Kapak Laf Kullanıcıya kapak söz söyler. !kapaklaflar
    Minecraft Minecraft başarımı şeklinde mesaj yazar. !mca
    Avatar Avatarını gösterir. !avatar
    Kanal Bilgi Kanal Bilgi. !kanalbilgi
    Minecraft Skin Minecraft skinini gösterir. !mcskin
    Yetkilerim Sunucudaki yetkilerini gösterir. !yetkilerim
    Site Botun linklerini atar.. !linkler
    Natural artık onaylı bir bottur.

    Ratings & Reviews Beta v2.0